Fotografia Edilkamin ACQUATONDO 22 oblé sklo SPHERE

Edilkamin ACQUATONDO 22 oblé sklo
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO 22 oblé sklo (SFERA, SPHERE) - krbová vložka s teplovodným výmenníkom, inštalácia do otvoreného systému.

Krbová vložka ACQUATONDO 22 oblé sklo (SFERA, SPHERE) je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku kúreniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome. Výkon výmenníka je max 16,1 (22)  18,8 (29) kW, v miestnosti, kde sú kachle umiestnené zostáva výkon max 6 (22) 8 (29) kW zaslaný prostredníctvom sálania cez sklo kúreniska a tepelným prúdením vzduchu v obmurovaní. Dvierka vložky sú výsuvné hore aj otváracie s pántami vľavo.

2 308 2 149 €

Edilkamin ACQUATONDO 22 oblé sklo »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO PRIZMA

Edilkamin ACQUATONDO 22 prizmatické sklo
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO 22 prizmatické sklo (PRIZMA) - Teplovodná oceľová krbová vložka s panoramatickým sklom /prizma/ a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

Otvorený okruh.

2 136 1 922 €

Edilkamin ACQUATONDO 22 prizmatické sklo »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO prizmatické sklo PRIZMA

Edilkamin ACQUATONDO 29/CS prizmatické sklo
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO 29/CS prizmatické sklo (PRIZMA) - Teplovodná oceľová krbová vložka s panoramatickým sklom /prizma/ a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

Uzavretý okruh.

2 784 2 505 €

Edilkamin ACQUATONDO 29/CS prizmatické sklo »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO prizmatické sklo PRIZMA

Edilkamin ACQUATONDO 29 prizmatické sklo
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO 29 prizmatické sklo (PRIZMA) - Teplovodná oceľová krbová vložka s panoramatickým sklom /prizma/ a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

Otvorený okruh.

2 376 2 138 €

Edilkamin ACQUATONDO 29 prizmatické sklo »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO 29 rohový

Edilkamin ACQUATONDO 29 rohový
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Teplovodná oceľová krbová vložka Edilkamin ACQUATONDO 29 rohový (LATO VETRATO) s čelným a bočným presklením so zdvihom. Možnosť výroby TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim systémom vykurovania. Možnosť výberu presklenia: ľavý roh, pravý roh.

2 412 2 170 €

Edilkamin ACQUATONDO 29 rohový »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO PLUS

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 22/CS
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 22/CS - Teplovodná oceľová krbová vložka s rovným sklom v modernom dizajne a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

S ochladzovacou slučkou. Uzavretý okruh.

2 376 2 138 €

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 22/CS »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO PLUS

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 22 rovné sklo
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 22 rovné sklo - Teplovodná oceľová krbová vložka s rovným sklom v modernom dizajne a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

Otvorený okruh.

1 968 1 771 €

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 22 rovné sklo »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO PLUS

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 29/CS
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 29/CS - Teplovodná oceľová krbová vložka s rovným sklom v modernom dizajne a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

S ochladzovacou slučkou. Uzavretý okruh.

2 724 2 451 €

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 29/CS »


Fotografia Edilkamin ACQUATONDO PLUS

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 29 rovné sklo
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 29 rovné sklo - Teplovodná oceľová krbová vložka s rovným sklom v modernom dizajne a zdvihom. Možnosť použitia na výrobu TÚV, podlahového vykurovania, komplexného vykurovania radiátorov. Spolupracuje s existujúcim vykurovaním.

Otvorený okruh.

2 316 2 084 €

Edilkamin ACQUATONDO PLUS 29 rovné sklo »


Fotografia Edilkamin AQUAMAXI 28

Edilkamin AQUAMAXI 28
Krbová vložka s teplovodným výmenníkom

Edilkamin AQUAMAXI 28 - krbová vložka s teplovodným výmenníkom.

Krbová vložka AQUAMAXI 28 je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku kúreniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome. Výkon výmenníka je max 22,8 kW, v miestnosti, kde sú kachle umiestnené zostáva výkon max 5 kW zaslaný prostredníctvom sálania cez sklo kúreniska a tepelným prúdením vzduchu v obmurovaní. Dvierka vložky sú výsuvné hore aj otváracie s pántami vľavo. Rám dvierok vložky je kryt sklom.

  • topeniště z oceli a žáruvzdorného materiálu
  • pevná ocelová konstrukce
  • vstupní a výstupní trubky z obou stran pro snadnou instalaci
  • systém čištění skla
  • chráněné před vnějším prostředím
1 slučka
2 544 2 290 €
2 slučky
2 808 2 527 €
1 slučka
kúrenársky kit

3 492 3 143 €

Edilkamin AQUAMAXI 28 »


Fotografia Edilkamin CRISTAL 45

Edilkamin CRISTAL 45
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin CRISTAL 45 - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

N
1 992 1 792 €

Edilkamin CRISTAL 45 »


Fotografia Edilkamin CRISTAL 76

Edilkamin CRISTAL 76
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin CRISTAL 76 - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

N
2 259 2 030 €

Edilkamin CRISTAL 76 »


Fotografia Edilkamin CRISTAL 90

Edilkamin CRISTAL 90
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin CRISTAL 90 - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

N
2 496 2 246 €

Edilkamin CRISTAL 90 »


Fotografia Edilkamin DECO

Edilkamin DECO
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin DECO - Teplovzdušná krbová vložka na drevo s moderným dizajnom, vysokou účinnosťou a nízkou spotreba paliva.

1 236 1 112 €

Edilkamin DECO »


Fotografia Edilkamin DOUBLE

Edilkamin DOUBLE
Teplovzdušná krbová vložka

Krbová vložka na drevo Edilkamin DOUBLE je určená na vykurovanie objektov pomocou teplého vzduchu ohrievaného medzi plášťom ohniska a druhým pláštom vložky.

Výkon vložky je max. 12 kW, predaného prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu medzi plášťami vložky. U tejto vložky je možné časť teplého vzduchu odviesť do susednej miestnosti.

N
3 228 2 905 €

Edilkamin DOUBLE »


Fotografia Edilkamin ECOSTAR

Edilkamin ECOSTAR
Teplovzdušná krbová vložka

Krbová vložka na drevo Edilkamin ECOSTAR je určená na vykurovanie objektov pomocou teplého vzduchu ohrievaného medzi plášťom ohniska a druhým pláštom vložky. Výkon vložky je max. 13 kW, predaného prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu medzi plášťami vložky. U tejto vložky je možné časť teplého vzduchu odviesť do susednej miestnosti.

N
852 767 €
V
972 875 €

Edilkamin ECOSTAR »


Fotografia Edilkamin EGO

Edilkamin EGO
Teplovzdušná krbová vložka

Krbová vložka na drevo Edilkamin EGO je určená na vykurovanie objektov pomocou teplého vzduchu ohrievaného medzi plášťom ohniska a druhým pláštom vložky. Výkon vložky je max. 9 kW, predaného prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu medzi plášťami vložky. U tejto vložky je možné časť teplého vzduchu odviesť do susednej miestnosti.

3 108,00 €  

Edilkamin EGO »


Fotografia Edilkamin FLAT 100

Edilkamin FLAT 100
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin FLAT 100 - kompaktná krbová vložka rady Cristal nových rozmerov. Jedná sa o verziu kompaktných krbov nových dimenzií - modernejších a štýlovejších. Jeho predĺžený tvar mu dodáva výnimočný vzhľad a stáva sa jedinečným prvkom vo všetkých priestoroch. Vysoká funkčnosť a tepelný výkon zabezpečujú nepretržité teplo. Je vybavený štyrmi objímkami pre výstup teplého vzduchu, ktorý môže vyúsťovať do susedných miestností. V ponuke je k dispozícii i inštalačná sada - KIT pre nútený obeh vzduchu ventilátorom.

N
2 784 2 505 €

Edilkamin FLAT 100 »


Fotografia Edilkamin FLAT 120

Edilkamin FLAT 120
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin FLAT 120 - kompaktná krbová vložka rady Cristal nových rozmerov. Jedná sa o verziu kompaktných krbov nových dimenzií - modernejších a štýlovejších. Jeho predĺžený tvar mu dodáva výnimočný vzhľad a stáva sa jedinečným prvkom vo všetkých priestoroch. Vysoká funkčnosť a tepelný výkon zabezpečujú nepretržité teplo. Je vybavený štyrmi objímkami pre výstup teplého vzduchu, ktorý môže vyúsťovať do susedných miestností. V ponuke je k dispozícii i inštalačná sada - KIT pre nútený obeh vzduchu ventilátorom.

N
3 228 2 905 €

Edilkamin FLAT 120 »


Fotografia Edilkamin FORTE PLUS

Edilkamin FORTE PLUS
Teplovzdušná krbová vložka

Edilkamin FORTE PLUS je nová generácia krbových vložiek, ktorá bola navrhnutá s cieľom zabespečiť nízku spotrebu paliva, vysoké výnosy a nízke emisie nespálených plynov do vonkajšieho prostredia. Majú spaľovací systém, ktorý kombinuje inovatívne primárne distribúcie vzduchu a zabespečuje post-spaľovanie s nízkymi emisiami CO.

Model FORTE má zaťahovacie dvere s plochým sklom.

  • FORTE PLUS N - prirodzené prúdenie vzduchu, prirodzený obeh 
  • FORTE PLUS V - nútený obeh s inštalovaným ventilátorom
N
2 508 2 257 €
V
2 952 2 656 €

Edilkamin FORTE PLUS »


Fotografia Edilkamin H2OCEANO 15

Edilkamin H2OCEANO 15
Teplovodná krbová vložka

Teplovodná krbová vložka Edilkamin H2OCEANO 15 - otvorená expanzná nádrž - je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku ohniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome.

Výkon výmenníka je maximálne 12,1 kW, v miestnosti, kde je vložka umiestnená zostáva výkon maximálne 2kW odovzdaný prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu v obostavbe. Dvierka vložky sú výsuvné hore i otváracie vľavo. Možnosť verzie aj s dochladzovacou slučkou.

1 544 1 000 €

Edilkamin H2OCEANO 15 »


Fotografia Edilkamin H2OCEANO 15/CS

Edilkamin H2OCEANO 15/CS
Teplovodná krbová vložka

Teplovodná krbová vložka Edilkamin H2OCEANO 15/CS - ochlazovacia slučka a ventil - je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku ohniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome.

Výkon výmenníka je maximálne 12,1 kW, v miestnosti, kde je vložka umiestnená zostáva výkon maximálne 2kW odovzdaný prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu v obostavbe. Dvierka vložky sú výsuvné hore i otváracie vľavo.

1 868 1 200 €

Edilkamin H2OCEANO 15/CS »


Fotografia Edilkamin H2OCEANO 23

Edilkamin H2OCEANO 23
Teplovodná krbová vložka

Teplovodná krbová vložka Edilkamin H2OCEANO 23 - otvorená expanzná nádrž - je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku ohniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome.

Výkon výmenníka je maximálne 18,2 kW, v miestnosti, kde je vložka umiestnená zostáva výkon maximálne 4kW odovzdaný prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu v obostavbe. Dvierka vložky sú výsuvné hore i otváracie vľavo. Možnosť verzie aj s dochladzovacou slučkou.

2 124 1 911 €

Edilkamin H2OCEANO 23 »


Fotografia Edilkamin H2OCEANO 23/CS

Edilkamin H2OCEANO 23/CS
Teplovodná krbová vložka

Teplovodná krbová vložka Edilkamin H2OCEANO 23/CS - ochlazovacia slučka a ventil - je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku ohniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome.

Výkon výmenníka je maximálne 18,2 kW, v miestnosti, kde je vložka umiestnená zostáva výkon maximálne 4kW odovzdaný prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu v obostavbe. Dvierka vložky sú výsuvné hore i otváracie vľavo.

2 520 2 268 €

Edilkamin H2OCEANO 23/CS »


Fotografia Edilkamin H2OCEANO 28

Edilkamin H2OCEANO 28
Teplovodná krbová vložka

Teplovodná krbová vložka Edilkamin H2OCEANO 28 - otvorená expanzná nádrž - je určená na vykurovanie objektu prostredníctvom teplej vody vyrábanej vo výmenníku ohniska, odkiaľ je pomocou čerpadla odvádzaná do jednotlivých radiátorov v celom dome.

Výkon výmenníka je maximálne 22,8 kW, v miestnosti, kde je vložka umiestnená zostáva výkon maximálne 5kW odovzdaný prostredníctvom sálania cez sklo ohniska a tepelným prúdením vzduchu v obostavbe. Dvierka vložky sú výsuvné hore i otváracie vľavo. Možnosť verzie aj s dochladzovacou slučkou.

2 340 2 106 €

Edilkamin H2OCEANO 28 »


— 25 Items per Page
Ukazujem 1 - 25 z 46 výsledkov.